Четвъртък 19, Октомври 2017
Горещи Новини
Начало / Сашо Бараков от Петрич с победа в Държавен шампионат по бокс в Русе

Сашо Бараков от Петрич с победа в Държавен шампионат по бокс в Русе

Сашо Бараков от Боксов Клуб „Беласица” гр. Петрич стана вицешампион по бокс за ученици от 12- до 14-годишна възраст на провелия се Държавен личен шампионат по бокс в Русе. В първата среща той надигра боксьора на БК „Спартак“ Плевен, във втората среща постига пълна победа при отказване на противника от БК „Светкавица“ Търговище. Състезателят от Петрич загуби единствено на финала от доста по-опитния съзтезател на БК „Кико“ София. Треньорът Деян Жганев е изключително доволен от достойното представяне на своя възпитаник Сашо Бараков, който тренира само от 9 месеца и участва за първи път на официално състезание. При участието му през месец октомври на демостративен турнир в гр. Петрич , младата надежда в бокса спечели купа за най-борбен боксьор.

Мълния удари трафопост в село Михнево

Вчера към 18:00 часа мълния е ударила трафопост, който е до втори подем на помпена станция Михнево. Станцията захранва с питейна вода селата Михнево и Кърналово. Рез....