Събота 20, Януари 2018
Горещи Новини
Начало / Реал Мадрид спечели четвърта Суперкупа на Европа

Реал Мадрид спечели четвърта Суперкупа на Европа

Отборът на Реал Мадрид победи Манчестър Юнайтед с 2:1 в Скопие и спечели за четвърти път в историята Суперкупата на Европа след 2002, 2014 и 2016 г.

Играчите на двата европейски колоса играха освободено и искаха да започнат с трофей сезона. Испанците доминираха в първата част и в 24-ата минута бразилецът Каземиро откри резултата, но при ситуацията имаше съмнение за засада. Носителят на Шампионската лига започна силно и втората част и набързо поведе в резултата с 2:0. Голмайстор в 52-ата беше Иско.

В 62-ата минута Юнайтед успя да върне един гол, след като Лукаку отбеляза. Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо влезе в игра чак в 82 минута на двубоя.

Реал има вече четири Суперкупи на Европа и изпревари по този показател Ливърпул, лидери с по 5 са вечния съперник на „белият балет“ - Барселона, както и Милан.

Проходът Предел отворен за всички превозни средства

Снегопочистващите фирми чистиха прохода Предел от сняг цяла нощ.На два пъти движението за тежкотоварни автомобили над 12 тона бе спирано.Първо около 22:30 часа вчер....